Fatih Dekorasyon
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 155
» En Yeni Üye: ajufife
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Facebook Beğenenler
FATİH DEKORSYON HAKKINDA

Hiç bir eğitimini almadan 1997 yılında hobi olarak sinop ta çevremdeki tanıdık mekanların duvarlarlarına çeşitli manzara resimleri yaparak başladım. Duvarlara yaptığım resimler beğenildikçe kendimi bu işte daha da geliştirmeye başladım. Manzaradan sonra duvarların boyutuna göre boya ile taş, ahşap, çiçek ,desen çalışmaları gibi daha değişik duvar süslemeleri de geliştirdim.

Genellikle duvar çok büyük ise ortaya manzara resmi yaptıktan sonra etrafında kalan boş yerleride duvarın bulundugu yere göre tamamlayıcı çalışmalar yapıyorum.böylelikle duvardaki çalışma daha güzel ve bütünleyici oluyor.

Beğenildikçe Sinop dışından belediyelerden ve ticari mekan sahiplerinden talepler gelmeye başladı. Bu şekilde Türkiyenin bir çok ilinde, anaokulu duvar süslemeleri, Trafo süslemeleri, duvarlara manzara resimleri , Park ve Bahçe Duvar Süslemeleri, Ev,Villa iç ve dış cephe duvar süslemeleri gibi alanlarda çalışmalarda bulunduk.talep dogrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz..

Çalışmalarımız ve referanslarımızı görmek için için web sitemizin ana sayfasından ilgili yerlere tıklayabilirsiniz.

Bize ulaşmak için web sitemizin iletişim bağlantısını kullanabilir veya aşağıdaki e-posta ve telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0544 280 56 78
E-Posta : bilgi@fatihdekorasyon.com